Карта бойових дій в Україні 8 лютого

Сьогодні, 8 лютого, в Україні розпочався 715 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але ті також наступають, щоби забрати більше територій.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 8 лютого.

Росія завдала удару по Києву 7 лютого втретє за 2024 рік, що, зокрема, збіглося з візитом Верховного комісара ЄС Жозепа Бореля до Києва.

Російські війська досягли підтверджених успіхів на захід від Горлівки і в прикордонному районі Донецько-Запорізької області на тлі позиційних боїв, що продовжуються, на всій лінії фронту.

Головне управління військової розвідки України 7 лютого заявило, що Росія мобілізує громадян із Сирії, які приїжджають до Росії під виглядом роботи охоронцями на нафтопереробних заводах.

7 лютого у районі Бахмута тривали обмежені позиційні бої, але підтверджених змін на лінії фронту не відбулося. Українські та російські джерела повідомили про позиційні бої у таких районах:

  • на північний захід від Бахмута в районі Богданівки;
  • на захід від Бахмута біля Іванівська; 
  • на південний захід від Бахмута в районі Кліщівки.

Міністерство оборони Росії заявило, що російські війська відбили атаки української армії на північний захід від Горлівки в районі Шум та Південного.

Декілька російських блогерів заявили, що російські війська просувалися на південь по Залізничному провулку на північному заході Авдіївки.

Російські війська нещодавно підтвердили наступ на захід та південний захід від Донецька. На кадрах із геоприв’язкою, опублікованих 7 лютого, видно, що російські війська просунулися до східної околиці Георгіївки (на захід від Донецька), а кілька блогерів заявили, що російські війська закріпилися у населеному пункті.

7 лютого позиційні бої продовжилися на заході Запорізької області, проте підтверджених змін лінії фронту на цій ділянці не сталося. Українські та російські джерела повідомили, що позиційні бої тривали в районі Роботина та Вербового (на схід від Роботина).

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...