Карта бойових дій в Україні 8 травня

Сьогодні, 8 травня, в Україні розпочався 805 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними на 8 травня.

Служба безпеки України повідомила 7 травня, що викрила мережу співробітників Федеральної служби безпеки Росії, які планували вбивство президента України Володимира Зеленського та інших високопоставлених українських розвідників та військових.

Російські війська нещодавно підтвердили наступ поблизу Авдіївки, Донецька та західної частини Запорізької області.

Російські війська 7 травня продовжили наземні удари на північному напрямку в районі Верхньокам’янського (на схід від Сіверску), Спірного (на південний схід від Сіверску), Вимки (на південний схід від Сіверску) та Роздолівки (на південь від Сіверску), однак підтверджених змін на лінії фронту не було.

Геолоковані кадри, опубліковані 7 травня, показують, що російські війська просувалися вздовж залізничної лінії на захід від Очеретино (на північний захід від Авдіївки).

Російські війська продовжили наземні атаки на захід від Донецька в районі Красногорівки та на південний захід від Донецька в районі Парасковіївки, Костянтинівки та Водяного (на північний схід від Вугледару).

Російські війська нещодавно здійснили підтверджений наступ у західній частині Запорізької області. На геолокованих кадрах, опублікованих 7 травня видно, що російські війська просувалися вулицею Скідною до нових позицій у південно-східній частині Роботина.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...