Карта бойових дій в Україні 8 вересня

Сьогодні, 8 вересня, в Україні розпочалася 562-га доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 8 вересня.

7 вересня українські війська продовжили наступальні дії під Бахмутом і в західній частині Запорізької області та здобули подальші успіхи на обох ділянках фронту. Геолокаційні кадри, опубліковані 7 вересня, свідчать про подальше просування українських військ на північний захід від Вербового.

Російські джерела стверджували, що українські війська продовжували наступальні дії вздовж лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна і, як повідомляється, просунулися 7 вересня. Російський військовий блогер стверджував, що українські війська відбили невизначені позиції в районі Серебрянського лісу поблизу Шиплівки. Міністерство оборони Росії стверджувало, що російські сили відбили українські атаки поблизу Кислівки та Діброви.

Українські війська 7 вересня продовжили наступальні дії на Бахмутському напрямку та просунулися на південь від Бахмута. Генштаб України повідомив, що українські сили просунулися на південному фланзі Бахмута, а речник Східного угруповання військ Ілля Євлаш 6 вересня зазначив, що українські сили просунулися поблизу Кліщіївки.

Російський військовий блогер стверджував, що українські сили відновили наступальні операції на захід від Оріхова на західній частині Запорізької області та просунулися 7 вересня, але ISW наразі не може підтвердити ці перші повідомлення. Блогер стверджує, що українські війська відновили наступ у районі Кам’янського і досягли неуточнених успіхів у напрямку Лугового.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...