Карта бойових дій в Україні 9 травня

Сьогодні, 9 травня, в Україні розпочався 806 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними на 9 травня.

У ніч із 7 на 8 травня російські сили завдали масштабних ракетних ударів по українській енергетичній інфраструктурі.

Російські війська нещодавно просунулися в районі Сватового, Кремінної та Авдіївки, а також у районі кордону Донецько-Запорізької області.

Український військовий оглядач Костянтин Машовець заявив, що частини 51-го полку ВДВ 106-ї повітряно-десантної дивізії атакують у районі Роздолівки, а частини 119-го і 137-го полків ВДВ 106-ї дивізії намагаються просунутися між Веселим та Роздолівкою.

Геолоковані кадри, опубліковані 8 травня показують, що російські війська нещодавно просунулися приблизно на чотири кілометри на північ від Очеретино (на північний захід від Авдіївки) у напрямку східної околиці Новоолександрівки (на північний захід від Авдіївки та Очеретино), українські війська не утримують позиції на північно-західній околиці Очеретино. 

Російський блогер заявив, що російські війська прорвали оборону України на сході Красногорівки (на захід від Донецька) та повністю захопили вулицю “Перше Травня”.

8 травня позиційні бої продовжились на заході Запорізької області, проте підтверджених змін на лінії фронту не відбулося.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...