Карта бойових дій в Україні 9 вересням

Сьогодні, 9 вересня, в Україні розпочалася 563-та доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 9 вересня.

Українські війська продовжують наступ на західній частині Запорізької області. Геолокаційні кадри, опубліковані 8 вересня, показують, як російські війська завдають ударів по українських позиціях на північний захід і захід від Роботиного, вказуючи на те, що українські війська просунулися в район поблизу населеного пункту, який раніше контролювали російські війська.

Російські війська продовжували наступ на лінії Куп’янськ-Сватове, але не досягли підтверджених успіхів. Український Генштаб повідомив, що російські війська вели безуспішні наступальні дії поблизу Синьківки (9 км на північний схід від Куп’янська) та Новоєгорівки (16 км на південний захід від Сватового).

Український Генштаб повідомив, що російські війська вели безуспішні наступальні дії поблизу Оріхово-Василівки, Кліщіївки та Андріївки.

Український Генштаб повідомив, що російські війська вели безуспішні наступальні дії поблизу Оріхово-Василівки, Кліщіївки та Андріївки.

Російські джерела стверджували, що українські війська активізували наступальні дії та просунулися вздовж кордону Донецько-Запорізької області. Російські мілблогери стверджували, що українські війська активізували наступальні дії на лінії Новодонецьке-Новомайорське.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...