Карта бойових дій в Україні на 30 березня

Сьогодні, 30 березня, в Україні розпочався 766 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 30 березня.

Український головнокомандувач генерал-полковник Олександр Сирський наголосив, що нестача матеріальних засобів через затримки із західною допомогою у сфері безпеки обмежує українські сили та змушує Україну вести стратегічну оборону.

Російські війська нещодавно підтвердили наступ у районі Бахмута, Авдіївки та міста Донецька, а також у районі кордону Донецько-Запорізької області на тлі позиційних боїв, що продовжуються на всій лінії зіткнення 29 березня.

Геолоковані кадри, опубліковані 26 березня, показують, що російські війська нещодавно просунулися в межах Івановського (на захід від Бахмута).

Позиційні бої тривали у таких районах:

  • на захід від Бахмута в районі Часового Яру, Івановського,
  • на південний-захід від Бахмута в районі Кліщівки та Андріївки.

Російські війська нещодавно здійснили підтверджений наступ на північний захід і захід від Авдіївки на тлі позиційних боїв.

Російські блогери стверджують, що російські війська поступово просуваються на північний захід і захід від Тоненьке (на захід від Авдіївки).

Геолоковані кадри, опубліковані 28 та 29 березня, показують, що російські війська нещодавно просунулися на північ від Новомихайлівки (на південний захід від Донецька).

29 березня позиційні бої тривали у районі Роботина та на північний захід від Вербового (на схід від Роботина), але підтверджених змін на лінії фронту не відбулося.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...