Київ отримав підтримку у сфері цифровізації від Bloomberg Philanthropies: що це означає

Благодійна організація Bloomberg Philanthropies повідомила про підтримку Києва, щоб прискорити цифровізацію важливих міських послуг, зокрема у сфері ментального здоров’я. Vgorode розібрався, яких саме очікувати змін.

Як повідомили у Київській міськраді, у застосунку “Київ Цифровий” понад 80% киян віком від 18 років повідомили про симптоми, що відповідають посттравматичному стресовому розладу, а більшість заявляє, що війна значно вплинула на їхній ментальний добробут.

Підтримка Bloomberg Philanthropies допоможить місту створювати, урізноманітнювати та масштабувати онлайн-сервіси, зокрема нові програми з охорони ментального здоров’я для тих, хто постраждав від війни, а також розширить їхні можливості.

Для людей створять можливість отримати швидку психологічну та ментальну допомогу. Вона буде як цифрова, так і офлайн, тобто будуть навчені працівники, які зможуть надати консультації.

Очікується, що нові сервіси розпочнуть роботу вже в цьому році. У випадку підтримки ментального здоровʼя ветеранів, то це будуть додаткові послуги та консультації у Кабінеті захисника (наразі він проходить бета-тестуванння і буде запущений у травні цього року).

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...