Київрада дозволила знести 3 будинки XIX століття на Лук’янівці, під загрозою ще 3 старі будівлі

У маленькому Пилипівському провулку замість старих будинків тепер може з’явитись сучасний офісний центр. Дозвіл на забудову надала Київрада. Також в руки забудовникам віддають і інші старі будинки Києва позаминулого століття.

Під знесення віддали будівлі за адресою провулок Пилипівський 4,6 та 8, повідомив активіст Дмитро Перов. За його словами, право забудови цієї території отримало ТОВ “Динамо-Атлантик” – його пов’язують із діяльністю скандально відомого політика Віктора Медведчука, якого видали росіянам у процесі обміну полоненими.

Також на вул. Малевича, 24 під загрозою садиба Уляни Богданович, 1896 року побудови, на її місці має з’явитися ЖК “Resort”, контроль над яким пов’язують із Ігорем Коломойським. Ще два об’єкти, які Київрада дозволила сьогодні знести – Ткацька фабрика, 1895 р. на вул. Малевича, 86 та флігель Мекленбурга, 1895 р.

Нагадаємо, влітку 2023 року Vgorode писав, що міська влада не дала жодних дозволів або погоджень на знесення 200-річного будинку на Подолі, проте його було знесено.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...