Кияни та ЕКО МАРКЕТ зібрали понад 19,4 тисячі банок для окопних свічок, щоб допомогти військовим

Менш ніж за два місяці в межах спільної благодійної ініціативи ЕКО МАРКЕТ та благодійного фонду “ЛАПКА” було зібрано понад 19,4 тисяч консервних банок, з яких було виготовлено та передано на фронт більш ніж 4 тисячі окопних свічок. Цим результатом ми завдячуємо всім небайдужим мешканцям Києва, які активно доєднувались до цієї акції.

“Перш за все я б хотів подякувати всім відвідувачам ЕКО МАРКЕТ за їх внесок у допомогу нашим захисникам, а також партнерам з БФ “ЛЕПКА”. Ця ініціатива вкотре підтвердила, що не буває маленьких справ – кожна, навіть, на перший погляд, дрібна дія, в сумі здатна принести великий результат. Спільними зусиллями ми зібрали необхідні матеріали для того, щоб наші воїни мали надійне джерело світла та тепла. Цим проєктом наша компанія хотіла показати, що об’єднуючи зусилля українці здатні на все” – резюмує результати збору Віталій Старомінський, заступник Генерального директора ЕКО МАРКЕТ з маркетингу.

Наразі роботи з виготовлення окопних свічок тривають – весь залишок зібраних консервних банок був переданий волонтерським організаціям по всій Україні, щоб пришвидшити цей процес.

“Хочемо подякувати всім небайдужим людям, які доклали зусиль до, здавалося б, такої дрібниці, як збір консервних банок. Але в наших справах немає дрібниць. Така річ, як баночка з-під консерви чи Гурме, може принести тепло та світло нашим воїнам. Особливо зараз, коли це їм так необхідно. Велика подяка команді ЕКО МАРКЕТ, які допомогли розширити акцію “Баночка Турботи для ЗСУ”. Ми раді, що наш фонд зміг об’єднати людей довкола цієї ініціативи” – зазначають представники БФ “ЛЕПКА”.

ЕКО МАРКЕТ доєднався до спільної ініціативи Kalush Orchestra та БФ “Твоя опора” зі збору коштів на водоочисні споруди для одного з медзакладів Херсонщини. Внаслідок теракту щонайменше 150 тонн хімікатів та інших небезпечних речовин були змиті потоком води в Дніпро. Велика частина з них залишаються в річці, роблячи воду звідти небезпечною для вживання людьми. Тож водоочисні споруди є одним з найефективніших способів допомогти мешканцям регіону отримати доступ до чистої питної води. Підтримати ініціативу можна зробивши благодійний внесок на сайті БФ “Твоя опора” та в усіх магазинах ЕКО МАРКЕТ, пожертвувавши на касі будь-яку суму кратну 1 грн.

No votes yet.
Please wait...