Киянин підробив документи та збудував будинок на території заказника “Жуків острів”

Ділянка землі в зеленій зоні, на території, що охороняється, виявився самозахопленим чоловіком, який вирішив побудувати в цьому тихому місці будинок.

Киянин самовільно захопив земельну ділянку на території ландшафтного заказника “Жуків острів”, повідомляє Національна поліція України. На ділянці площею 0,0456 га, яка віднесена до природно-заповідного фонду, було без будь-яких дозвільних документів збудовано приватний будинок, оточений парканом.

Після цього чоловік вирішив “узаконити” самозахоплення землі та підробив документи про право власності на будинок. Але про все стало відомо правоохоронним органам.

Тепер чоловік відповість за кількома статтями Кримінального кодексу України – за самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво, а також за підробку документів. Йому загрожує до 3 років ув’язнення.

Нагадаємо, кілька років тому у Києві на Лівобережному масиві приватний підприємець пообіцяв мешканцям будинку провести ремонт арки, що веде на подвір’я. Але замість обіцяних робіт він спробував збудувати там магазин.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...