Киянка Ангеліна Усанова перемогла на конкурсі Miss Eco International-2024 в Єгипті

Киянка Ангеліна Усанова вражаюче представила Україну на міжнародному конкурсі краси Miss Eco International-2024, який відбувся у Єгипті.

Про перемогу у конкурсі стало відомо з Instagram моделі. Основною метою цього конкурсу є популяризація важливості дбайливого ставлення до нашої планети та екології. 

Переможниця стає Послом доброї волі ООН з питань екології та навколишнього середовища. Корону передала Ангеліні попередня лауреатка конкурсу – представниця В’єтнаму, Нгуен Тхань Ха.

– Я неймовірна щаслива, що привезла в Україну титул такого рівня. Вже за місяць я стану Послом доброї волі ООН з питань екології та навколишнього середовища, щоб ще раз доносити до світової спільноти голос України, наголошувати на проблемах постраждалої природи, які несе вторгнення рф в Україну. Сьогодні я радію перемозі і вдячна за підтримку всім прихильникам. Особлива подяка моїй команді, яка в дуже стислі терміни впоралась з підготовкою до конкурсу краси світового рівня, – ділиться враженнями Ангеліна Усанова.

Конкурс тривав майже 10 днів в різних містах Єгипту. Окрім отримання престижного титулу, Ангеліна Усанова також отримала наступні нагороди:

  • I місце у номінації Miss Eco Best Resort Wear за найкращий пляжний лук;
  • III місце серед еко-костюмів з костюмом “Світ у вогні”, який розкриває одну зі світових екологічних проблем – тему спалених територій;
  • ТОП-5 найкращих національних костюмів конкурс за костюм “Фенікс”, який був створений повністю з ресайклу
  • ТОП-12 найкращих виступів на Конкурсі Талантів, на якому вона виконала свою авторську пісню Earth.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...