Клієнти Bolt можуть виграти рік безкоштовних поїздок: як взяти участь

Українці вже відчули, що сплачувати послуги онлайн – це дуже зручно, бо не треба носити готівку, чіпати руками брудні купюри, шукати решту. Зараз модно сплачувати все в телефоні і вже навіть в закладах харчування не приносять рахунок, а просять все сплатити за QR-кодом. До того ж, безготівкова оплата – це не тільки зручно, а ще й приносить круті бонуси. Наприклад, зараз українці можуть отримати цілий рік безкоштовних поїздок з Bolt всього лише 5 разів розрахувавшись карткою. Детальніше про акцію – читайте у матеріалі.

Компанія Bolt турбується про своїх клієнтів і намагається завжди радувати їх бонусами та знижками, щоб зекономити гроші українців у такий непростий час. Зараз користувачам сервісу Bolt дарують -10% на поїздки впродовж цілого місяця. Умова усього лише одна – треба оплачувати їх картою Visa. Тобто, якщо ви замовили поїздку і оплатили її безготівково карткою Visa, то сума буде на 10 відсотків менше – якщо поїздка коштувала 100 гривень, то буде 90, якщо 800 – то 720. Скористатися знижкою можна у Києві, Харкові, Дніпрі та Запоріжжі. Акція продовжиться з 15 серпня по 15 вересня. 

Але це не єдиний бонус для клієнтів сервісу Bolt. Всі, хто п’ять разів здійснить поїздку в категорії Visa і оплатить поїздку за допомогою картки Visa, зможуть взяти участь у розіграші. Приз – рік безкоштовних поїздок з Bolt. Переможців буде 10.

Як оплатити поїздку з Bolt карткою Visa зі знижкою -10% і взяти участь у розіграші безкоштовних поїздок на цілий рік

1. Завантажуємо додаток Bolt в AppStore або Google Play;

2. Реєструємося акаунт і додаємо картку Visa до гаманця: для цього тиснемо “Оплата” – “Додати банківську картку” – вказуємо дані картки – ”Додати картку” – “Готово”;

3. Далі обираємо адреси звідки та куди треба їхати. Внизу будуть варіанти поїздки – Bolt, Comfort, XL, Pets, Delivery і Visa. Тиснемо на категорію Visa;

4. Поїздок у категорії Visa треба зробити 5. Тоді автоматично ви станете учасником розіграшу абонементу на рік – це 365 промокодів зі знижкою 150 грн.

Розіграш відбудеться 20 вересня 2023 року. 

До речі, компанії Bolt та Visa постійно пропонують знижки для райдерів, які розплачуються платіжними картками. В соцмережах часто публікують промокоди для користувачів, а в самому додатку регулярно дають знижки і по 20%, і по 40% на поїздки. Тож, сплачувати за поїздки безготівково – це не тільки зручно, а ще й вигідно. Можна зекономити та ще й взяти участь в розіграші без важких умов.

Зазначимо, що у мультидодатку Bolt можна не тільки скористатися сервісом замовлення поїздок та прокат електросамокатів. Крім того, в ньому є доставлення їжі та продуктів. По всьому світу з компанією співпрацює вже понад 3 мільйони водіїв та кур’єрів. 

No votes yet.
Please wait...