Кличко прокоментував раптове закриття 6 станцій метро у Києві

Мер Києва Віталій Кличко вийшов у прямий ефір зі станції метро “Деміївська” і розповів про ситуацію із закриттям шести станцій через підтоплення, що сталися.

Над ділянкою встановили цілодобове спостереження, щоби фіксувати появу тріщин. Після ранкової години піку з’явилися нові тріщини і це вже загрожувало безпеці перевезення пасажирів, тому рух зупинили о 13:45.

Роботами із ліквідації проблеми вже займаються. З понеділка буритимуть свердловини для досліджень. Перший звіт буде за два тижні після отримання даних з геології. Після цього буде розкрито тунель – до нього потрібно буде дістатися зовні. Це потрібно, щоб зрозуміти, чи дотримано генпідрядником всіх норм. Результат буде через 2-3 місяці, тому що котлован потрібно буде зробити близько 20 метрів завдовжки та 10 метрів завширшки.

Поки що є три ймовірні причини, чому так сталося:

  • Генпідрядник неякісно зробив свою роботу, а саме – не так зробив гідроізоляцію та хімзакріплення тунелю;
  • Активність річки Либідь, що знаходиться поряд. Можливо, вона дала приплив;
  • Плавуни.

Роботи на цій ділянці виконувались з 2007 до 2008 року, ввели в експлуатацію – у 2010 році.

Зараз по синій гілці рух походить від станції Героїв Дніпра до станції Либідська. Організовано наземний рух громадського транспорту, що повністю дублює рух метро. Задіяно буде 77 автобусів та 20 тролейбусів, і ще 3 додаткові маршрути.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...