Крокуй — допомагай людям

5 квітня, на міжнародний День ходіння пішки на роботу стартував проєкт «Спільна спрага» від Моршинська. В цей день українці та представники українського бізнесу йшли пішки на роботу, щоб перетворити свої кроки на донати для поставки безоплатної води.

Пройдені кроки рахувалися за допомогою мобільного застосунку BetterMe: Health Coaching і потім конвертувалися в благодійну бутильовану воду. Вода далі прямуватиме у госпіталі, жителям деокупованих територій і тим українцям, у кого є проблема з доступом до якісної питної води.

До проєкту долучились ряд бізнесів: спортивні зали, маркетингові агенції, кав’ярні, квіткові студії та ще десятки бізнесів. В соцмережах за хештегом #stepday можна побачити сотні відміток користувачів з піших прогулянок в цей день. 

«Спільна спрага» об’єднала людей з усіх куточків України, які піклуючись про своє здоров’я – допомагають іншим.

На старті проєкту до нього долучилося близько тисячі українців.

Загальна кількість пройдених кроків за перший день — 2 863 564.

Компанія прийняла рішення конвертувати ці кроки у 28 635л бутильованої води, які передасть на благодійність

 Це тільки початок: проєкт продовжує свою роботу, організатори закликають доєднуватися до ініціативи – ходити пішки 8000 кроків у день, що забезпечить щоденну норму якісної питної води – 2л для однієї людини, яка отримає її безоплатно через мережу 200 благодійних та волонтерських організацій. Долучитися до допомоги кроками можуть усі охочі в будь-який день. Детальна інформація про проєкт та звіти про передачу благодійної води — на офіційному сайті Моршинської.

No votes yet.
Please wait...