Мовний скандал у Києві: таксист записав відеозвернення

У суботу, 28 жовтня, в соціальних мережах поширилось відео, в якому таксист дає свій коментар щодо ситуації мовного конфлікту з пасажирками.

На відео чоловік розмовляє українською та намагається пояснити ситуацію. Відео зі зверненням таксиста опублікував телеграм-канал “Труха Україна”.

Учасник мовного скандалу каже, що не ховається та висловлює подяку всім, хто його підтримав. 

– Доброго дня, я не ховаюсь. Не вірте фейкам, які про мене говорять та пишуть. Я така сама людина як і ви, живу у себе вдома. Всім величезна подяка, небайдужим людям, які відгукнулися на цей інцидент, – сказав водій.

Також повз скандалу не пройшов Олексій Арестович. Він вирішив заступитися за таксиста та опублікував у Facebook, що готов морально та фінансово підтримати водія, а також допомогти з працевлаштуванням.

Заява Арестовича викликала суспільний резонанс, а громадський діяч Андрій Смолій на своїй сторінці у Facebook звернувся до СБУ з проханням звернути увагу на висловлювання Арестовича, який називає виконання Закону України “мовним Талібаном”.

Нагадаємо, між водієм таксі та пасажирками виник мовний скандал. Водій відмовився обслуговувати державною мовою та вигнав двох пасажирок. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...