На Троєщині місцеві жителі вирішили боротися з п’яними, що приходять до укриття.

Один із мешканців багатоповерхівки на Троєщині вирішив не впускати в укриття п’яних та перевіряти у людей паспорти. Розгорівся конфлікт.

Конфліктна ситуація сталася з приводу укриття на вулиці Вікентія Беретті. Одна жінка вирішила, що п’яним – не місце у укритті, і вона їх просто туди не пускатиме. Також “активістка” вирішила перевіряти документи у всіх, хто приходить до укриття.

Сусідам не сподобалися такі вимоги, причому навіть ті, хто не зловживає випивкою, обурилися такому контролю з боку місцевої мешканки.

Одна з інших жінок, які мешкає на Вікентія Беретті, написала скаргу до групи для місцевих “Троєщина”, повідомляє Bigkyiv. За її словами, неадекватна людина загрожує, що викликатиме поліцію і перевірятиме документи, причому жодних законних підстав, щоб це робити, у “активістки” немає – вона лише з колегами організувала це укриття, і тому вирішила, що вона має право встановлювати там свої правила.

І навіть займати місце у цьому укритті можна лише з дозволу “активістки” – тому що “ми тут, як сім’я і тут все наше”. Насправді укриття не її, а державне – наголошує жінка-опонент.

Автор скарги до групи додала наприкінці: “Коротше, терпіння всім, якщо зустрінете те бидло. Не ведіться на провокації, бережіть нерви. В ідеалі, поставити їх на місце треба, бо то реально жесть”.

Нагадаємо, у Києві буде цілодобовий доступ до укриттів у навчальних закладах.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...