На Троєщині виписали повістку військовому, який повернувся з фронту без двох ніг

Версія тих людей, хто стверджує, що повістки в ТЦК у Києві та Україні загалом виписують на всіх поспіль, не заглядаючи до їхніх особистих справ, отримала своє підтвердження.

Чоловік, втративши обидві ноги, був знятий з військового обліку, і зараз робить  протезування у США. Проте Деснянський ТЦК та СП написав у повістці, що інвалід повинен до них з’явитися.

Як пише Олег Симороз на своїй особистій сторінці, “я півроку ходив туди як на роботу і штамп у моєму військовому квитку про зняття з військового обліку ставили вони. Повістку, до речі, просто тупо приклеїли до квитанції за комуналку”.

Симороз пише, що “такі ситуації демонструють, що в роботі ТЦК просто хаос, який безпосередньо підриває обороноздатність країни”.

На його думку, у військкоматах займаються імітацією служби. Він пропонує замінити працівників, які роблять такі “тупі розсилки”, на онлайн-бот, а їх відправити до бойових підрозділів, щоб не продовжували служити у теплому київському кабінеті.

Також Симороз повідомив, що йому встановили першу групу інвалідності в результаті війни і мали нараховувати пенсію, але пенсії він не бачив з вересня 2023 року.

Нагадаємо, Кабмін України затвердив порядок ведення електронного кабінету військовозобов’язаних “Оберіг”.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...