Новий пакет допомоги від Британії: скільки виділено коштів на допомогу Україні

Голова МЗС Великої Британії Девід Кемерон оголосив про новий пакет гуманітарної допомоги. Пакет допомоги  спрямований на задоволення потреб найвразливіших категорій населення України.

Як повідомляє британський уряд, на допомогу Україні виділено майже 37 мільйонів фунтів стерлінгів.

В уряді уточнили, що Камерон перед своїм першим візитом до США на посаді міністра оголосив про новий зимовий пакет гуманітарної допомоги для України. Розмір допомоги – 29 мільйонів фунтів стерлінгів.

Також ще 7,75 мільйона фунтів стерлінгів буде виділено на задоволення потреб найвразливіших категорій українського населення. 

– Виділене фінансування є частиною загального обсягу гуманітарної допомоги Великої Британії Україні та регіону в розмірі 127 мільйонів фунтів стерлінгів на 2023-2024 роки, про що було оголошено на Конференції з питань відновлення України у червні, – йдеться в заяві британського уряду.

В уряді зазначили, що на сьогодні загальна військова, гуманітарна та економічна підтримка України з боку Британії сягає 9,3 мільярда фунтів стерлінгів.

Нагадаємо, з 1 грудня деяким категоріям внутрішньопереміщеним особам продовжили автоматично виплати на другий 6-місячний період без додаткового звернення. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...