Охоронцю ЖК на Софіївській Борщагівці, який намагався попередити мешканців про візит ТЦК, отримав кримінальне покарання

В одному із сучасних ЖК, побудованому біля окружної дороги Києва, охоронець до місцевої групи написав, що до них прийшли співробітники військкомату. За це отримав великі неприємності – суд та кримінальне переслідування.

Охоронець пропускав до будинку співробітників ТЦК, це відбувалося на території ЖК “Софіївський квартал” на Софіївській Борщагівці. Як повідомляється у матеріалах суду, охоронець знав, що прийшли військові для того, щоб вручати повістки.

Тим не менш, він у закритій групі мешканців ЖК до Telegram посилав для мешканців попередження такого виду: “У нас знову в гостях ТЦК”, “повістки адресно”.

Суд вирішив, що чоловік свідомо допомагав військовозобов’язаним уникнути призову до ЗСУ. Його вчинок було кваліфіковано за ч. 1 ст. 114-1 Кримінального кодексу України: “перешкоджання законній діяльності Збройних сил України та інших військових формувань у особливий період”.

Суд обрав для обвинуваченого суворе покарання – 5 років ув’язнення. Проте через покаяння та визнання своєї провини охоронця звільнили від відбування покарання з випробувальним терміном тривалістю 3 роки, протягом яких за ним здійснюватимуть контроль.

Нагадаємо, нещодавно Vgorode писав, що буде, якщо не з’явитися в ТЦК по повістці у дверях.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...