Отримай відповідь: чи можна після отримання повістки йти в рекрутинговий центр

Після отримання повістки військовозобов’язані можуть звернутися до рекрутингового центру, а не тільки в ТЦК. Однак це можливо лише при врученні повістки на оновлення данних.

Як повідомив уповноважений представника Міністерства оборони України з питань рекрутингу Олексій Бежевець в ефірі телемарафону, якщо людина вже отримала повістку, то їй нічого не забороняє прийти в рекрутинговий центр і самостійно обрати для себе вакансію, бригаду.

Однак мова йде тільки про повістки для звірки облікових даних. Цей варіант не спрацює, якщо людина вже пройшла ВЛК і фактично готова до відправлення в частину. 

– Не говоримо про повістку, коли людина вже пройшла ВЛК і вже фактично готова до відправлення в частину, ні. По повістках, які надаються людям для звірки облікових даних, – навіть після цього людина може прийти та пошукати собі вакансію, пошукати собі місце в конкретній бригаді на конкретну посаду. Це працює, – сказав представник Міноборони.

Алгоритм зарахування на військову службу через рекрутинговий центр

Етап 1. Вибір посади та військової частини

Людина може обрати посаду та військову частину в такий спосіб:

  • звернутися до рекрутерів у центрах рекрутингу на базі ЦНАПів;
  • на онлайн-платформах lobbyx.army, work.ua/zsu, defence.robota.ua та olx.ua/uk/rabota;
  • на сайтах військових частин;
  • у рекрутингових центрах окремих військових частин;
  • у ТЦК СП.

Етап 2. Співбесіда та комунікації з військовою частиною

Коли кандидат обрав посаду, то він зв’язується з відповідною військовою частиною (співбесіда, перевірка фізичної підготовки, психолого-діагностичне тестування), яка здійснює пошук кандидатів на заміщення вакантних посад. За підсумками таких комунікацій військова частина видає кандидату рекомендаційний лист, з яким необхідно звернутися до ТЦК.

Етап 3. Оформлення у ТЦК СП

Особа з рекомендаційним листом повинна відвідати ТЦК СП для уточнення особових даних, проходження ВЛК та професійного відбору і формування особової справи.

Якщо під час відбору визначається невідповідність кандидата обраній посаді, людині пріоритетно пропонуються інші посади в обраній військовій частині.

Етап 4. Направлення для проходження військової служби

Кандидату видається направлення для проходження військової служби. Якщо кандидат має досвід проходження військової служби протягом останніх 10 років, він отримує направлення безпосередньо до визначених військових частин відповідно до наданих рекомендаційних листів. Якщо ж такого досвіду немає, кандидата спочатку відправлять до навчального центру.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...