Під час тривоги можна сховатися у стриптиз-клубі в будинку, в якому мешкає мер Кличко

У підвалі житлової будівлі, де має квартиру мер Києва Віталій Кличко, знаходиться стриптиз-клуб. Його можна відвідати під час повітряної тривоги.

Підвал житлового будинку, в якому мешкає столичний міський голова, мав за планом бомбосховище. Однак це приміщення забрав собі стриптиз-клуб Tootsie.

На вході до клубу стоять охоронці, вони дозволяють сховатися у приміщенні клубу під час повітряної тривоги, повідомляє “Інформатор”. Однак є один нюанс – зробити це можна тільки в години роботи клубу – а відкривається він о 4-й годині дня.

За словами охоронця Tootsie, мешканці будинку часто користуються цим приміщенням, охорона вже знає їх по обличчях. А ось інші особи, які не мешкають у будинку, тут майже не бувають, бо не знають, що тут можна сховатися, хоча під час тривоги у вході нікому не відмовляють і пускають усіх.

Ще одна причина, чому перехожі з вулиці не з’являються у стриптиз-клубі, – це місце не позначено на карті укриттів, а найближче зазначене – у двох кварталах у будівлі школи.

Працівники закладу запевняють, що мер Кличко у стриптиз-клубі не з’являвся, хоча мешкає у цьому ж будинку.

Нагадаємо, з 1 листопада цього року, згідно з новими нормами, усі проекти відновлення житлових та громадських будівель, у тому числі шкіл, лікарень, садків мають передбачати наявність правильно облаштованих зон для укриття.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...