Придбали за бюджетні гроші: шість авто отримали дитбудинки сімейного типу

Родини Київської області, які виховують прийомних дітей у будинках сімейного типу, отримали у подарунок на Різдво автомобілі. Машини придбали за кошти обласного бюджету.

Як повідомляють у Київській обласній військовій адміністрації, автівки отримали шість родин. Їх передав очільник КОВА Руслан Кравченко.

Автомобілі призначені для дитячих будинків сімейного типу Білоцерківського, Бориспільського, Броварського, Бучанського, Обухівського та Фастівського районів.

В кожному з цих будинків виховують від 8 до 10 дітей.

Машини отримали:

  • Дитячий будинок сімейного типу родини Ірини та Миколи Раранчуків. Будинок створений 2003 року у Фастівському районі. За 20 років сім’я виховала 19 дітей. Нині під їхньою опікою 10 дітей.
  • Дитячий будинок сімейного типу Павла та Людмили Журбів із Білоцерківського району. Наразі в родині виховують 10 дітей.
  • Дитячий будинок сімейного типу Віталія та Марії Роговців був створений у 2018 році у Бориспільському районі і нині виховує 8 дітей.
  • Дитбудинок сімейного типу Сергія та Олени Міщенків в Обухівському районі. Родина взяла на виховання загалом 18 дітей. Восьмеро вже почали самостійне життя.
  • Дитячий будинок сімейного типу Юрія та Тетяни Петренків був створений на базі прийомної сім’ї в Березанській громаді Броварського району. Наразі в дитбудинку піклуються про 10 дітей.
  • Дитячий будинок сімейного типу Костянтина та Тетяни Антонюків функціонує з 2019 року у Бучанському районі. Нині в родині Антонюків зростають 10 вихованців.

Нагадаємо, одна з найкрасивіших станцій метро у Києві – “Золоті ворота” – сьогодні виглядала святково. Під землею співали різдвяні колядки. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...