Ракетна атака на Київ: є постраждалі

Уранці 25 березня одразу після оголошення тривоги кияни чули вибухи. Наразі відомо про 7 постраждалих.

Як повідомив мер Києва Віталій Кличко, внаслідок сьогоднішньої атаки ворога, влучань в багатоповерхові житлові будинки немає.

12:58 Семеро постраждалих у Печерському районі. Рятувальники продовжують розбирати завали. Поруч зі зруйнованим приміщенням державного навчального закладу знаходиться гуртожиток, де перебувало багато людей. На щастя, там не виявлено жодних руйнувань і ніхто не постраждав.

Станом на 11:42 було відомо про п’ятьох постраждалих у Печерському районі. Трьом з них надали допомогу на місці, а двох було госпіталізовано. 

11:06 у Печерському районі внаслідок падіння уламків ракети зафіксовано пошкодження нежитлової триповерхової будівлі. Екстрені служби працюють на місці. У лісосмузі Голосіївського району було виявлено уламки ракети. 

О 10:44 екстрені служби виїхали в Печерський, Соломʼянський та Дніпровський райони столиці. В наслідок ракетної атаки на Київ постраждали такі райони: 

  • Печерський район. Пошкоджено багатоповерхову нежитлову будівлю Руйнація на площі приблизно 100 м.кв. Без послідуючого горіння.
  • Солом’янський р-н. Пошкоджений багатоповерховий будинок. Інформація про потерпілих з’ясовується.
  • Дніпровський р-н. Падіння уламків ракети. Інформація про місце падіння уточнюється.
  • Голосіївський р-н. Падіння уламків в лісосмузі.
  • Дарницький р-н. Падіння уламків на приватну забудову. Попередньо загоряння нежитлового приміщення.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...