Родіон Ксьонзенко: відгуки наших клієнтів — найкоштовніші діаманти

Українські бренди сміливо виходять на міжнародну арену. Їх засновники — видатні особистості, які працюють на те, аби Україну знали у всіх куточках світу. Один із таких людей – Родіон Ксьонзенко, засновник компанії Magnat Fine Jewelry. 

Нещодавно, ювелірний бренд Magnat Fine Jewelry був представлений на виставці Watch & Jewellery Middle East Show, яка проходила у виставковому комплексі Expo Centre Sharjah.

Ми розповімо про походження компанії, її місію та цінності, а також про прикраси, що вражають своєю красою.

Створення ювелірного бренду Magnat Fine Jewelry

Після завершення футбольної кар’єри, Родіон Валерійович Ксьонзенко витратив три роки на пошуки свого покликання. Ключовою подією стало знайомство з трейдером алмазної біржі. Під час обговорення можливостей у сфері торгівлі дорогоцінними каменями, з’явилася важлива пропозиція. Ця випадкова подія, викликала багато роздумів. Головне, на що в той час звертав увагу Родіон Ксьонзенко — відгуки бізнес-сфери. Саме вони зумовили розуміння глобальної місії створення бренду.

Перший крок було зроблено у 2015 році. Родіон Ксьоненко вирішив відкрити нову сторінку у своєму житті та почати створювати коштовні прикраси. На той час це був досить ризикований крок, але засновник ювелірного бренду відчував, що саме це його мрія. Вже наступного року Magnat Fine Jewelry взяли участь у міжнародній виставці, де презентували свою концепцію алмазної біржі та світових стандартів діамантового ринку на українському рівні.

Розвиток Magnat Fine Jewelry 

У 2021 році Родіон Ксьонзенко та Magnat Fine Jewelry розпочали свою глобальну експансію. Ідея відкриття представництва в Дубаї виникла на тлі успішної співпраці з Дубайською алмазною біржею. Зокрема, Дубай став стратегічним торговельним хабом для алмазного ринку, що вирізняється високорозвиненою інфраструктурою для бізнесу.

Враховуючи відгуки світових експертів, Родіон Валерійович Ксьонзенко вирішив відкрити представництво в Дубаї в Almas Tower, у той самій будівлі, де розташована алмазна біржа. Однак, через початок війни 24 лютого 2022 року, плановане відкриття було затримано. Попри все, через кілька місяців нова команда все ж запустили шоурум в Дубаї, що розпочало новий етап розвитку бізнесу. 

Участь у міжнародних виставках

На початку 2024 року, Magnat Fine Jewelry взяли участь у виставці Watch & Jewellery Middle East Show – це одне з найбільших подій у світі ювелірної та годинникової промисловості ОАЕ.

Родіон Ксьонзенко представив бездоганні діаманти, класичні та ексклюзивні авторські прикраси, вишукані й тендітні, вони вражали своєю елегантністю. Серед гостей виставки була й відома блогерка Jihane El Alaoui. Вона не тільки особисто відвідала експозицію Magnat fine Jewelry, а ще й поділилася враженнями від знайомства з розкішними прикрасами бренду зі своїми підписниками.

Magnat Fine Jewelry не лише відомий український ювелірний бренд, але й відзначається як першопроходець у використанні діамантів, як засобу інвестування в Україні. Найкоштовніший діамант для засновника, Родіона Ксьонзенко — відгуки від клієнтів, які надихають продовжувати місію свідомого вибору, розуміння, що діамант цінний фінансовий інструмент.

No votes yet.
Please wait...