Самопроголошений 2022 року голова Димера Київської області отримав тюремний термін

Український бізнесмен одразу після російського вторгнення вирішив стати колабораціоністом та запропонував росіянам свої послуги. Замість влади у селищі Київської області він проведе багато років за ґратами.

Нагадаємо, селище Димер на півночі Київської області було зайняте російськими військовими ще у лютому 2022 р. – у перші дні вторгнення. Місцевий 39-річний бізнесмен Олександр Харченко вирішив допомогти росіянам у встановленні своєї влади в Україні та запропонував їм свої послуги. Керувати селищем Димер Харченко зміг лише трохи більше місяця, поки на території громади стояли російські війська. Після цього його заарештували.

Як повідомляють у СБУ, щодня о 10:00 він проводив нараду з представниками російських військ із позивними «Клен» та «Батько Кирило», де вони разом вирішували нагальні потреби російських військових. Також він підбирав спеціалістів для ремонту електромереж, водіїв, бухгалтерів тощо.

Крім того, під гарантії особистої безпеки він здав окупантам учасників АТО, членів місцевої Тероборони.

Рішенням суду самопроголошеного голову Димера засудили до 9 років за ґратами.

Нагадаємо, до 12 років за ґратами засуджено чоловіка, який збив двох дітей на смерть у місті Сквира Білоцерківського району Київської області.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...