Шахраї під виглядом співробітників ТЦК та ДБР вимагали у Києві у людини гроші

Злочинці намагалися заробити оформленням документів про непридатність до військової служби, погрозами відправити на фронт.

Один із шахраїв був давно знайомий із 42-річною жертвою – підприємцем. Його вирішили розвести на гроші та у січні 2024 року запропонували послуги з оформлення “білого квитка” за 388 тис. грн., повідомляють у Київській міській прокуратурі.

Загалом у групі діяло 4 особи. Протягом січня-березня 2024 року вони чинили психологічний тиск на жертву, щоби виманити гроші. Так, вони “різними способами загрожували потерпілому “відправкою на фронт”, відправляли фейкові скріншоти начебто від працівників ТЦК, чекали на потерпілого біля дому та роботи, силою везли нібито “для проходження комісії та відправки до Третьої окремої”, яка знаходиться в зоні найзапекліших бойових. дій”.

Шахраї самі представлялися співробітниками ТЦК та ДБР, а потім вимагали гроші, щоб “вирішити питання”. Загалом підприємець заплатив їм близько 1,7 млн грн. Під час передачі $4000 аферистів затримали. Їм загрожує до 12 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Нагадаємо, голова МОЗ наказав розпочати перевірку військово-лікарських комісій у Києві.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...