Що сталося з п’яним підлітком, який у метро Києва зупинив ескалатор

П’яний син вирішив побалуватись і зупинив ескалатор. Це сталося на станції метро “Дорогожичі”. Він їхав разом із своєю матір’ю, яку через вчинок сина судили, тепер вона буде змушена заплатити штраф.

Жінка їхала в метро зі своїм неповнолітнім сином. Він, перебуваючи у п’яному стані, на станції метро “Дорогожичі” у Києві повернув ручку стоп-крана ескалатора та зупинив його. Раптова зупинка могла призвести до падіння пасажирів, але цього, на щастя, не сталося.

Пригода сталася ще у серпні 2023 року, проте судове засідання з цього інциденту відбулося лише у жовтні. Шевченківський районний суд м. Києва дійшов висновку, що жінка “неналежним чином виконувала батьківські обов’язки щодо виховання неповнолітнього сина”.

У суді жінка погодилася з висновками суду та визнала свою провину. Вона розповіла, що вже вжила заходів щодо виховання свого сина. А синові жодного покарання не було призначено.

Штраф виявився невеликим, винуватка за погане виховання сина заплатить 850 гривень штрафу, та ще 536 гривень судового збору, сказано у рішенні суду.

Нагадаємо, у Києві у вересні п’яний водій на Cadillac вчинив стрілянину.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...