Що відомо про нового очільника поліції Київської області Анатолія Щадила

Новим очільником поліції Київської області став генерал поліції третього рангу Анатолій Щадило. Його попередник Андрій Нєбитов отримав отримав посаду заступника голови Нацполіції.

Раніше Щадило очолював поліцію Дніпропетровської області. Голова Нацполіції впевнений, що цей досвід допоможе новому керівникові розвивати поліцію Київщини. Зокрема, відновлювати підрозділи, зруйновані внаслідок окупації. Та виконувати основні завдання: забезпечення безпеки і правопорядку, захист прав і свобод громадян та протидія злочинності.

Освіта

1996 року закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка за спеціальністю “Правознавство”. Він є кандидатом юридичних наук – у  2016 році захистив кандидатську дисертацію на тему “Правові та організаційні засади діяльності оперативних підрозділів”.

Кар’єра

Службу в органах внутрішніх справ Анатолій Щадило розпочав у січні 1997 року на посаді оперуповноваженого Старокиївського районного відділу податкової поліції управління податкової поліції Державної податкової адміністрації у Києві.

У 2013 році Щадило ставзаступником начальника управління МВС у Волинській області.

А в 2014 році він став заступником начальника столичного управління Міністерства внутрішніх справ.

Від 12 вересня 2019 року Щадило обіймав посаду начальника поліції Хмельницької області.

15 липня 2020 року тоді ще полковник Анатолій Щадило зайняв посаду начальника Головного управління Національної поліції на Дніпропетровщині.

Також Щадило працював на посаді старшого інспектора тренінгового центру ГУ Нацполіції у Київській області.

Нагороди

Згідно з указом президента України за 2010 рік, Анатолія Щадило нагороджено відзнакою, як полковника податкової міліції.

У його списку нагород є медаль “За бойові заслуги” та орден “За заслуги” III ступеня.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...