Скандал із шкільними обідами в Києві: пільговиків годуть овочами, а тих, хто платять – м’ясом

У Києві батьків школярів обурюює те, що у дітей-пільговиків в меню відстунє м’ясо, а також вони вимушені сидіти за окремими столами.

Як розповіли в “ТСН.ua”, шкільний раціон пільговиків та тих, дітей, які платять за обіди, значно відрізняється.

До прикладу, в одній із київських шкіл меню складається з салату з моркви та яблука, запіканки з сиру, какао з молоком, хліба та яблука. Його вартість 49 гривень.

Меню платного обіду: український борщ, салат з помідорів та огірків, шніцель зі свинини, каша гречана, компот, хліб. Вартість платного обіду – 70 гривень.

Крім цього, у деяких столичних школах тих дітей, які харчуються безкоштовно і тих, які платять за обіди саджають за різними столами.

В КМДА зазначають, що скарг від батьків з цього приводу не отримували. А при приготуванні їжі кухарі дотримуються послідовності та поточності технологічного процесу, рецептури, а також до вимог санітарного законодавства, законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів та норм харчування.

У мерії, при виникненні подібних випадків, батькам радять звертатися з відповідними скаргами до органів управління та до Держпродспоживслужби.

Нагадаємо, у дитячих садках на Київщині зафіксували масштабний спалах гострої кишкової інфекції. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...