Стали відомі подробиці, якою буде новорічна ялинка у Києві

Окрім головної ялинки Києва, яка трохи поміняє своє місцезнаходження, поряд з нею встановлять також невеликі ялинки з іграшками, які можна буде взяти додому за донат ЗСУ.

Нагадаємо, раніше Vgorode вже писав, що місто на ялинку грошей не витрачатиме. Як і минулого року, ялинку встановлять та прикрасять за рахунок меценатів. Оскільки цього року Різдво українці відзначають уже за новим юліянським календарем, то ялинку почнуть встановлювати раніше, ніж у минулі роки. І приберуть, відповідно, також раніше – до 10 січня. Масових заходів, ярмарків та розваг на Софійській площі не планується.

Відкриття новорічної ялинки буде 6 грудня – на День Святого Миколая, повідомляє ТСН.ua. Висота ялинки 2023 року буде такою самою, як і торішньою – 12 метрів.

Два головні кольори в прикрасі ялинки цього року – білий та зелений. Тематика ялинки та іграшки на ній – це поки що секрет організаторів.

Ялинка трохи поміняє своє місце – якщо минулого року вона знаходилася поряд із пам’ятником Богдану Хмельницькому, то тепер її розташують поряд зі стінами Національного заповідника “Софія Київська”. Різдвяне дерево буде встановлене навпроти флагштока, там легше приєднати ялинку до генератора, від якого горітимуть новорічні вогні.

Поряд з ялинкою буде фотозона, в якій можна буде сфотографуватися з невеликими ялинками, прикрашеними іграшками. Причому кожну іграшку, що висить на них, можна буде забрати додому, перерахувавши кошти на ЗСУ. На фотозоні біля ялинок будуть розміщені QR-коди з рахунками волонтерів та благодійних фондів, які збирають кошти на армію.

Нагадаємо також, що як і 2022 року, ялинку встановлять коштом меценатів, про це повідомив голова компанії Folk Ukraine Ігор Добруцький. Меценати оплатять саму ялинку, її прикрасу та генератор для освітлення новорічної локації.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...