Стали відомі причини вчорашніх вибухів на Кільцевій дорозі у Києві

Вчора, 19 серпня, на Кільцевій дорозі в районі Борщагівки було чути вибухи, у небо здіймався стовп диму. Тільки сьогодні стало відомо, що сталося.

Нагадаємо, вчорашнє офіційне повідомлення від Віталія Кличка з приводу звуків, схожих на вибух, було коротким : “Пожежа внаслідок невстановлених вибухів у районі Кільцевої дороги. У промзоні на ділянці, що знаходиться на території області. Усі служби на місці. Інформація про постраждалих поки що не надходила”.

Як повідомили у правоохоронних органах, пише “Страна.UA”, вчора відбулася детонація боєприпасів на території експертно-криміналістичного центру МВС. Внаслідок події загинуло четверо людей.

За інформацією джерела “Страна.UA”, “відбулася детонація бойової частини керованої ракети типу повітря-повітря Р-27 внаслідок порушення заходів безпеки експертами центру”. Виявляється, експерти вирішили пиляти болгаркою бойову частину ракети і завдавати ударів молотом. Ці необдумані дії призвели до детонації ракети, а одразу 4 експерти загинули на місці.

Інші наслідки вибуху: пошкоджено фасад наукового центру, житлового будинку, гуртожитку та два службові автомобілі.

Після того, як пожежу загасили, роботи з ліквідації наслідків детонації було поставлено на паузу, оскільки інші боєприпаси нагрілися та могли статися інші вибухи.

Нагадаємо, внаслідок вибуху газу в Дніпровському районі Києва рано-вранці 22 червня зруйновано 4 квартири і постраждало ще 16 квартир.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...