Стало відомо, чому потужні укріплення не можна збудувати прямо на кордоні з Росією

Після атак, які зробила останніми днями Російська федерація на українські позиції в Харківській області, піднялася дискусія, чому ЗСУ не перетворили лінію державного кордону на неприступну фортецю.

Про відсутність фортифікаційних укріплень на кордоні заявив командир взводу розвідки 1-го стрілецького батальйону 57-ї окремої мотопіхотної бригади Денис Ярославський. Відповів йому голова Держспецтрансслужби Яковець, повідомляють у телеграм-каналі журналіста Андрія Цаплієнка.

Виявляється, споруджувати укріплення в “мінус три поверхи” прямо на кордоні неможливо, а серйозні лінії фортифікації йдуть далі вглиб української території.

“Перший рубіж і так званий передній край, звичайно, він утримується підрозділами, обладнується самими підрозділами. І тут говорити про використання важкої техніки, споруд, на жаль, немає можливості”, – заявив Яковець.

Перший рубіж української оборони на Харківщині розташований на відстані від 1,5 до 5-6 кілометрів від кордону з Росією. А от де точно знаходиться другий рубіж, Яковець не сказав – з міркувань безпеки. Третій рубіж оборони розташований на різній відстані від лінії кордону – від 17 до 35 кілометрів.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...