Стало відомо, чому в парках Києва майже все літо не косили траву

На 30-ти локаціях столиці цього літа не косили траву. Комунальники застосовують світовий досвід для запобігання наслідків змін клімату. 

У КМДА пояснили “Великому Києву”, що збереження трав’янистості в місті має декілька плюсів.  По-перше, з різноманіття барв та форм лучних трав можна втілити багато ландшафтних дизайнерських ідей. По-друге, завдяки рослинам поліпшується якість повітря та рівень вологості ґрунту, у рослинності краще себе почувають комахи-запилювачі, які збирають пилок та нектар, тому зберігається біорізноманіття. По-третє, за травами економніше доглядати, ніж за сезонними чагарниками.

До того ж, комунальники нерідко отримують листи з проханнями зберегти луки у місті та запровадити мораторій на викошування. Хоча одночасно надходять звернення від містян, які просять покосити траву в парках. 

Експериментальні ділянки для вирощування трави були вибрані за зверненнями громадян. А от оцінку екологічного експерименту можна буде зробити восени наприкінці вегетаційного періоду.

Нагадаємо, напередодні у парку КПІ, що є пам’яткою садово-паркового мистецтва місцевого значення, зрізали кілька десятків дерев. Це викликало хвилю обурення в мережі. Активісти висунули теорію про підготовку вказаної території під забудову. У КО “Київзеленбуді” прокоментували видалення дерев.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...