Стало відомо, коли почнуть будувати військове меморіальне кладовище

Навесні 2024 року почнуть будувати Національне військове меморіальне кладовище. Цвинтар буде розташований під Києвом у межах Гатненської громади.

Першу чергу реалізують всередині 2025 року, про це повідомив заступник директора державної установи “Національне військове меморіальне кладовище” Ярослав Старущенко в ефірі телемарафону “Єдині новини”.

За словами Старущенко, ескізний проєкт пройшов державну перевірку. Напередодні, 8 грудня, Верховна Рада проголосувала в цілому за законопроєкт, необхідний для будівництва та експлуатації військового кладовища.

Документ дозволяє значно пришвидшити його будівництво, минаючи певні бюрократичні процедури будівництва. Незабаром буде проведено тендер на проєктні роботи, а саме будівництво розпочнеться навесні наступного року.

Також Старущенко додав, що проєкт буде поділений на вісім черг будівництва. Таким чином, коли буде побудована перша черга її можна буде здати в експлуатацію і почати поховання загиблих героїв традиційним методом і в колумбарній ніші.

Перший етап буде реалізовано наприкінці весни-літа 2025 року

Нагадаємо, міністерство у справах ветеранів презентували ескізний проєкт Національного військового меморіального кладовища (НВМК). Кладовище хочуть створити під Києвом у межах Гатненської громади.  

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...