Стало відомо, що буде з довгобудами “Київміськбуду”

Незабаром можливе часткове розморожування об’єктів “Київміськбуду”, багатоповерхівки у Києві почнуть потроху добудовувати.

Згідно з інформацією, яку надав президент холдингової компанії “Київміськбуд” Василь Олійник, починаючи з третього кварталу 2024 року можливе їхнє поетапне розморожування, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

За останні півтора місяці співробітники оглянули понад 120 будинків, провели фізичні обміри всіх обсягів робіт, завдяки чому стало можливо проводити планування на майбутнє.

Кожен місяць простою коштує компанії близько 10 млн. грн. У цю суму включено податки, підтримання об’єктів у стабільному стані. Компанія розпочне спільну роботу з комунальним підприємством “Житло-інвест”, це дасть змогу залучити приблизно півмільярда гривень.

Також місту передадуть кілька добудованих та введених в експлуатацію дитсадків. Це додасть компанії 200-300 млн. грн., які теж можна буде направити на добудову недобудованих об’єктів.

Також “Київміськбуд” проводить переговори з держбанками “Укргазбанк” та “Сенс” з питань кредитування під державні гарантії та заставне майно.

Компанія “Київміськбуд” припинила роботу восени 2022 року.

Про довгобуди-торговельні центри в Києві Vgorode писав рік тому.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...