Стало відомо, з якою метою на вулицях Києва з’явилися тимчасові блок-пости

Наприкінці грудня багато перехожих та водіїв помітили на вулицях Києва людей у військовій формі, які зупиняють машини та перевіряють документи. Глава Київської міської військової адміністрації роз’яснив, яка мета появи цих блок-постів.

Виявилося, що тимчасові блок-пости у місті – всього на 4 дні, з 25-го до 28-го грудня. Про це розповів Сергій Попко, начальник КДВА. Поява постів – це акція з навчання та підвищення навичок в обороні столиці. Її проводять Угруповання сил та засобів оборони міста Києва у взаємодії з Київською міською військовою адміністрацією, патрульною та національною поліцією та іншими структурними підрозділами.

Упродовж 4 днів на вулицях Києва розгортаються тимчасові блокпости, встановлюються обмежувальні знаки, елементи інженерних загороджень. Також відбувається перевірка транспорту, документів, елементів захисту блокпоста. Водночас ведуться “демонстраційні, пошукові та контрдиверсійні заходи”.

В інтернеті поширювалися чутки про те, що на тимчасових блок-постах роздають повістки, але Сергій Попко не згадав, чи це правда.

Також начальник КДВА сказав, що такі тренування щодо встановлення блок-постів та перевірки документів “потрібно проводити системно”.

Нагадаємо, 12 жовтня військовослужбовці ЗСУ відкрили вогонь по колесах автомобіля Peugeot через те, що автомобіль не зупинився на вимогу військових на одному з блокпостів Києва.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...