Третя Окрема Штурмова Бригада України звільнила село Андріївку

15 вересня зʼявилася офіційна заява про те, що Третя окрема штурмова бригада звільнила село Андріївка біля Бахмуту. 72 ОМСБр РФ – знищена.

У результаті української операції російський гарнізон Андріївки був оточений, відрізаний від основних сил та знищений. За дві доби Третя окрема штурмова бригада ліквідувала:

  • начальника бригадної розвідки ворога;
  • трьох комбатів ;
  • майже всю піхоту 72 бригади, разом з офіцерами і значною кількістю техніки.

Станом на зараз бої тривають, українські підрозділи продовжують закріплюватись на нових позиціях. Про це повідомляє Третя окрема штурмова бригада України.

Підрозділи 72-ї омсбр РФ неодноразово діставали вагомих втрат та поразок від зіткнень з Третьою штурмовою раніше. Тепер, після відновлення та перегрупування, ворог зазнав тотального провалу.

Взяття та утримання населеного пункту Андріївка – шлях до прориву на правому фланзі від Бахмута, і ключ до успіху всього подальшого наступу.

Нагадуємо, ще вчора Vgorode повідомляв, що Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр надала інформацію про те, що Андріївка контролюється українськими військами. Пізніше це повідомлення було спростовано. Відбувся комунікаційний збій між декількома джерелами інформації, які доповідають безпосередньо з місця подій.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...