Трьох учасниць “Міс Україна” дискваліфікували за звʼязки з країною-агресором

Навколо учасниць “Міс Україна 2023” виник скандал, на який звернули увагу організатори конкурсу. Після перевірки інформації факти про ескорт-діяльність та звʼязки з росіянами українок підтвердилися. Тьох учасниць дискваліфікували.

Однак про це команда “Міс Україна 2023” повідомила в лояльній манері. Вони не оголосили деталі та імена дискваліфікованих учасниць.

– Ми уважно дослідили всі питання, які були винесені громадськістю в останні декілька днів. За результатами досліджень, проведених спеціальною етичною групою, повідомляємо, що зазначені неетичні факти щодо учасниць конкурсу, на жаль, підтвердились. Тому комітет вимушений виключити трьох учасниць зі складу конкурсу, – йдеться в офіційній заяві.

Український комік та блогер Андрій Лузан провів розслідування та опублікував його в Інстаграм. В його матеріалі йшлося про те, що одна з учасниць, Ксенія Магера, відвідує ресторан російського олігарха Аркадія Новікова у Дубаї. Також вона відвідувала Кремль для вручення премії та має подругу-росіянку. Після 24 лютого 2023 року проігнорувала повномасштабне вторгнення.

Ксенія написала свої виправдовування щодо всіх звинувачень у її адресу та опублікувала на своїй сторінці в Інстаграм. Вона не заперечує своє минуле життя в Москві та розповіла, чому не може нічого казати про повномасштабне вторгнення в Україну.

Щодо іншої конкурсантки, Ірини Піляєвої, блогер дізнався, що ще менше місяця потому вона їздила на відпочинок разом із російським олігархом Олександром Орловим.

Блогер дізнався про сімʼю третьої конкурсантки – Вікторії Макарової зі Львова. Він стверджує, що ця дівчина дочка затриманого СБУ співробітника ФСБ. Вікторія після скандалу самостійно відмовилася брати участь в конкурсі. Вона запевнила, що не знала, хто буде її конкурентками, а моральні принципи не дозволяють львівʼянці продовжити змагатися за корону.

Також мова йшла про те, що дівчата, які беруть участь, змушені працювати ескортницями або були ними ще до подання заявки на “Міс Україна”.

Всі ці гучні деталі організатори конкурсу проігнорували, спробували тихо уникнути скандалу та приховали імена дівчат і їхні скандальні факти з біографії. Коментарі до поста також були обачно закриті.

Українцям пообіцяли невдовзі оприлюднити результати голосування та назвати імена “Міс Україна 2023”, “Міс Земля 2023” та “Міс Інтернешнл 2023”.

Нагадуємо, раніше Vgorode повідомляв, що парафіянин УПЦ МП, у Дніпрі, виправдовував збройну агресію РФ проти України і окупацію ворогом територій нашої держави. СБУ заблокували антиукраїнську агітацію російського прихильника.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...