Вадим Столар: Військові отримали ще одну партію покращених дронів-камікадзе

Угрупування ССО Збройних сил України отримало ще одну партію покращених дронів-камікадзе від команди мецената Вадима Столара. Інформацію оприлюднили Новини.LIVE. 

Вадим Столар зазначив, що допомога ЗСУ безпілотниками стала одним з пріоритетних напрямів його команди

“Ми розуміємо суть війни, що триває через агресію росії, де передові технології, зокрема безпілотні комплекси, відіграють ключову роль у протидії ворогу, – зауважив Вадим Столар. – Сьогодні безпілотні системи працюють як у повітрі, так і на морі, сприяючи вирішенню таких завдань, як наведення артилерії та знищення противника і його технічних засобів. Отже, наша основна увага зараз зосереджена на закупівлі та розгортанні БПЛА для потреб фронту. Нещодавно ми доставили ще одну партію безпілотників типу FPV до підрозділу Сил спеціальних операцій”.

За словами благодійника, ці спеціалізовані засоби з покращеними характеристиками призначені для виконання важливих завдань зі знищення особового складу та техніки противника.

В цілому ж команда благодійника поставила захисникам:

  • 43 120 одиниць військової амуніції, знарядь та спорядження;
  • 567 одиниць найсучаснішої техніки, зокрема безпілотні літальні апарати, системи боротьби з дронами, тепловізори, відеокамери тощо;
  • 51 одиницю спеціалізованої техніки підвищеної прохідності, бронетехніки, катерів, а також віброкотків.

Про плюси переданих дронів розповіли волонтери команди Вадима Столара

Волонтери Фонду Вадима Столара, які беруть активну участь у благодійних ініціативах, поділилися враженнями про переваги поставлених ними дронів-камікадзе порівняно з простішими альтернативами.

“На відміну від звичайних і бюджетних моделей, ці дрони мають посилену конструкцію та збільшену тягу, що дозволяє їм перевозити більше різноманітного вантажу – аж до 3 кілограмів. Це значно розширює їхню корисність у проведенні спеціальних операцій. Крім того, безпілотники FPV, надані командою Вадима Столара, оснащені спеціалізованими наземними системами зв’язку для безпеки пілотів, збільшеної дальності польоту та керування, а також віртуальною гарнітурою для підвищення ефективності роботи”, – пояснила волонтерка Фонду Наталія Приходько.

Вона також зазначила, що пошуки цієї рідкісної та потужної техніки тривали кілька місяців.

“59 літальних апаратів, які ми надали бійцям, мають потенціал для знищення 59 одиниць бронетехніки, РСЗВ, вантажівок, складів боєприпасів, а також вогневих позицій противника або зосереджень живої сили. Я впевнена, що наші бійці використають цей потенціал на повну, тим самим прискоривши визволення нашої землі від окупантів!” – заявила Наталія Приходько.

Бійці, які отримали FPV-дрони, залишилися задоволені цією технікою

“Від імені підрозділу Сил спеціальних операцій висловлюємо щиру вдячність Вадиму Столару та його команді за надані нам безпілотники, призначені для безпосереднього знешкодження ворога. Ці БПЛА мають здатність знищувати бронетехніку, живу силу противника, склади боєприпасів і практично будь-які цілі. Примітно, що вони можуть бути боєздатними вже за годину після розпакування. На жаль, на передовій відчувається значний дефіцит такої техніки”, – зазначив військовослужбовець Сергій.

Своєю чергою у команді Вадима Столара висловили розуміння постійної потреби у безпілотниках-камікадзе та пообіцяли й надалі працювати над забезпеченням потреб військових, спільними зусиллями наближаючи Перемогу.

No votes yet.
Please wait...