Викладач із Києва став одним із 10 найкращих вчителів планети

Українець Артур Пройдаков увійшов до топ-10 найкращих учителів Землі.

Рейтинг найкращих вчителів планети проводиться за версією премії Global Teacher Prize. Вперше в історії мешканець України потрапив до десятки найкращих вчителів світу. Викладач-герой з України – Артур Пройдаков, вчитель української мови та літератури.

Пройдаков у 2021 році вже став переможцем Global Teacher Prize Ukraine 2021 – це національна українська премія для педагогів, повідомляє 24 канал.

Артур Пройдаков прагне показати світові, що освітяни в Україні можуть ефективно та якісно займатися своєю роботою навіть під час повномасштабної війни.

Після присудження премії Артур заявив, що здобуття такої нагороди надихає та мотивує. І це свідчить, що тисячі інших вчителів також продовжують під час війни виконувати свої професійні обов’язки та нести цінності дітям.

Також він наголосив, що його досягнення були б неможливими без українських воїнів. І їхній приклад самовідданості надихає його у професійній діяльності бути кращим.

Пройдаків родом із міста Кадіївка Луганської області, ця територія зараз перебуває під окупацією. Звідти він поїхав після 2014 року. Зараз працює у Києві. З лютого 2022 року він займався курсами української мови для тимчасових переселенців. Також він веде уроки у Всеукраїнській школі онлайн.

Нагадаємо, що бувають інші вчителі. У травні Vgorode писав, що вчительку з київської школи №216, розташованої на Оболоні, звинувачували у цькуванні та образі школярів.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...