Винен у побитті студентів під час євромайдану: ДБР повідомило про підозру Сівковичу

Співробітники Державного бюро розслідувань оголосили про підозру у зраді колишньому заступникові секретаря Ради національної безпеки та оборони Володимиру Сівковичу. Зазначено, що він організував провокацію з побиття учасників “Студентського Майдану” 30 листопада 2013 року в інтересах Російської Федерації.

Як повідомляють у ДБР, ще у дев’яності роки Сівкович був завербований Росією, коли працював кадровим офіцером у КДБ СРСР та ФСБ. Він виконував завдання вищого політичного керівництва країни-агресора, спрямовані на заважання євроатлантичній інтеграції України.

– Задокументовано, що у жовтні 2013 року він зустрічався з секретарем Ради Безпеки російської федерації Николаєм Патрушевим у межах консультацій делегацій РНБО двох країн в Одесі. На цьому заході зрадник отримав вказівки щодо подальшої підривної діяльності проти України та придушення потенційних протестних акцій через відмову України від асоціації з ЄС, — пише ДБР.

Після початку студентських протестів на Майдані Незалежності, заступник Секретаря РНБО взявся за втілення планів РФ. В ніч з 29 на 30 листопада 2013 року він особисто з кабінету начальника Київської міліції організував розгін та побиття студентів.

Тоді правоохоронці побили 55 учасників мирного зібрання на Майдані Незалежності в Києві, більш ніж 300 учасників були змушені тікати з середмістя столиці й приховуватись в приміщенні Михайлівського собору.

Максимальне покарання за вчинення цього злочину – 15 років позбавлення волі. Наразі підозрюваний ухиляється від слідства та судового переслідування на території країни-агресора і є одним з лідерів антиукраїнського руху, сформованого спецслужбами РФ.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...