Вкрали у супермаркеті менш ніж на 1000 грн.: жінкам загрожувала до 8 років в’язниці

За останні роки як мінімум два рази у мережевих супермаркетах “Ашан” у Києві намагалися вкрасти товари. Злодіїв в обох випадках затримувала охорона та передавала поліції, а прокурор вимагав ув’язнення.

26 листопада 2022 року жінка взяла в “Ашані” одну упаковку капсул “Аріель” за 882 грн. і, сховавши їх у себе в сумочці, спробувала непомітно вийти із супермаркету. Згідно з Кримінальним кодексом України, за крадіжку в магазині в період військового стану можна отримати тюремне ув’язнення строком до 8 років. Проте суд пом’якшив покарання – вона мала утримуватися під вартою терміном на 60 днів. Також суд визначив заставу у розмірі 49 620 гривень, причому у разі внесення застави їй заборонили виїжджати з Києва без дозволу та здати закордонний паспорт.

Другий випадок стався нещодавно – 13 січня 2024 року. До одного з київських “Ашанів” прийшла жінка і запхала в кишені енергетичний напій, чоловічий халат, шапку та чоловічий шарф. Загальна вартість цих речей – 971 грн. 33 коп.

У суді жінка розкаялася і попросила не карати її суворо, бо мала маленьку дитину. Суд врахував, що раніше судимостей вона не мала, факт наявності дитини та постійне місце проживання. Тому жінці присудили 5 років ув’язнення з випробувальним терміном – 1 рік. Якщо за цей термін жінка не скоїть нового злочину, то до в’язниці не потрапить.

Нагадаємо, дівчинка на Київщині вирішила красти їжу заради відео у соцмережах.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...