Влітку відкриється рух по Подольсько-Воскресенському мосту для приватних автомобілів

По мосту-довгобуду почнуть нарешті їздити приватні автомобілі, що розвантажить транспортне сполучення між районами лівого та правого берега Києва.

Наразі йдуть роботи на Русанівських садах поряд зі станцією міської електрички „Троєщина-2“, там будується тунель під насипом залізниці. Після свого відкриття він з’єднає з’їзд із Подільського мостового переходу з новою дорогою під розворотним кільцем Троєщинського швидкісного трамваю.

Як розповів Віталій Кличко у коментарі “Економічній правді”, проїзд у тунель здійснюватиметься з проспекту Романа Шухевича, з’їзд із тунелю – у напрямку вулиці Петра Вершигори. За попередніми даними, щоб потрапити на Подільський міст, мешканцям Вигурівщини та Троєщини доведеться здійснювати розворот біля ТРЦ Sky Mall.

Нагадаємо, 1 грудня минулого року відкрили Подільсько-Воскресенський міст. Міст став доступним для руху спецтранспорту, автомобілів екстрених служб та автобусного маршруту №111 за напрямком станція метро “Площа Українських героїв” – станція метро “Лівобережна”.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...