Власник ТЦ “Гулівер” та мережі “Ельдорадо” їздив за кордон як водій вантажівки

Після того, як із запровадженням військового стану було заборонено виїзд за кордон для всіх чоловіків призовного віку, навіть українські мільйонери почали підробляти документи та працевлаштовуватись водієм, щоб мати змогу виїхати з України.

Один із найбагатших українців Віктор Поліщук, в активах якого торгово-офісний центр “Гулівер” та мережа супермаркетів електроніки “Ельдорадо” кілька разів їздив за кордон, причому завжди – незаконним способом.

Так, мільйонер реєструвався у системі “Шлях” як водій-волонтер, але при цьому не привозив заявлену допомогу. Як з’ясували журналісти “Радіо свобода”, іноземна компанія, через яку мала йти допомога, ніякого товару не перевозила, причому іменем цієї компанії скористалися, не поінформувавши її співробітників.

Крім того, Віктор Поліщук двічі виїжджав за кермом вантажного автомобіля, задля цього він навіть спеціально влаштувався до штату фірми-перевізника на посаду водія. Жодних вантажів в Україну він не ввозив, в’їзд до країни здійснювався на його легковику – “Мерседесі”.

За останні два роки мільйонер виїжджав за межі України щонайменше п’ять разів: двічі – у 2022-му та 2023-му роках, а також у 2024-му.

Нагадаємо, у січні Vgorode писав, що народний депутат України Олександр Дубинський постане перед судом у зв’язку з фальсифікацією документів для подорожі за кордон.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...