Власники квартири у старовинному будинку ХІХ століття у Києві знесли всередині стіни – фото

Покупці деяких квартир у старих прибуткових будинках Києва, які є пам’ятками архітектури, знищують усередині стіни, чим ставлять під загрозу саме існування будинку – він у будь-який момент може обвалитися.

Про так званий “євроремонт по-київськи” розповів у своєму блозі активіст, який бореться за збереження старих будівель у місті Дмитро Перов. Будинок із знищеною ремонтом квартирою знаходиться на вул. Лисенка, 3 у Шевченківському районі. Це доходний будинок 1874 р., він має статус пам’ятки архітектури місцевого значення. Це не завадило власникам влаштувати у квартирі справжній розгром, знищивши усі внутрішні стіни.

Перов зауважує, що оскільки квартира на фото знаходиться на першому поверсі, такий ремонт може загрожувати життю всіх мешканців будинку. Так, у 2009 році на вул. Васильківській, 37 у будинку Шолом-Алейхема зробили в одній із квартир студію – зі зносом стін. Через це стався обвал поверхів – з першого по четвертий, і будинок після цього загалом знесли.

Нагадаємо, нещодавно Vgorode писав, що Київрада дозволила знести 3 будинки XIX століття на Лук’янівці, під загрозою ще 3 старі будівлі.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...