У ботанічний сад на Печерську відвідувачі регулярно лізуть через паркан заради флешмобу.

Головний київський ботанічний сад беруть штурмом кияни-естети, які хочуть подивитись там схід сонця, а в цей час ботсад закритий.

Колективний переліз через паркан викликав вірусний тренд у соцмережах. Це спровокувало навалу відвідувачів, які бажали зустріти схід сонця у ботсаду, повідомляють у ТСН.

Національний ботанічний сад імені Гришка навіть опублікував спеціальне звернення до тих відвідувачів, які приїжджають у ботсад у неробочі години, щоб зустріти там схід сонця та наламати квіти бузку.

“Адміністрація Національного ботанічного саду нагадує відвідувачам, що установа не є громадським парком чи міським сквером. Установа має чіткі правила відвідування та певний графік роботи. Тому просимо дотримуватись встановлених правил та поважати працівників нашої установи, які докладають чимало зусиль, щоб прогулянка по ботанічному саду приносила тільки задоволення”, – так йшлося у зверненні адміністрації.

Зараз ботанічний сад “зазнає несанкціонованої навали відвідувачів, які бажають “зустріти схід сонця”, або зробити фото на світанку і вранці, ще до початку роботи установи”, для співробітників ботсаду це стало цілою проблемою.

Співробітники ботсаду навіть викликали поліцію, коли бачили людей, які перелазили через паркан, але останні нічого зробити не змогли.

У період цвітіння бузку ботсад працює без вихідних з 7:00 до 22:00.

Нагадаємо, Vgorode писав, де у Києві цвіте бузок, окрім ботсаду Гришка.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...