У чаті “виборчкому” Керчі звітують про масове псування бюлетенів

У Росії та на окупованих росіянами територіях України дедалі частіше розкриваються факти псування бюлетенів на виборах президента РФ.

Так, чимало випадків із зіпсованими бюлетенями зафіксовано в окупованому місті Керч у Криму.

– Члени “виборчих комісій” в Керчі скаржилися на велику кількість недійсних бюлетенів, – повідомив OBOZ.UA, посилаючись на власні джерела, які надали скриншоти повідомлень із чату “виборчкому” Керчі.

Кримчани обливали їх зеленкою, залишали на бюлетенях нецензурні написи (зокрема образи на адресу російського диктатора) та непристойні малюнки, робили у них дірки, ставили одразу кілька галочок.

Також нерідко закреслювали ім’я Путіна та дописували до списку кандидатів померлого російського політика Олексія Навального та навіть президента України Володимира Зеленського.

У цьому ж чаті члени “виборчкомів” мали звітувати про відкриття та закриття дільниць, а також повідомляти про візити іноземних спостерігачів та “провокаторів”.

Зазначимо, що в неділю, 17 березня, у Росії завершилися вибори президента. Чинному диктатору Володимиру Путіну “намалювали” абсолютну перемогу з результатом понад 87% голосів.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...