У Києві ціну на пісок для будівництва мосту завищила на 6,5 мільйонів гривень

Відповідальному за будування Подільського мосту повідомили про підозру у службовій недбалості. За даними слідства його дії призвели до збитків у понад 6 мільйонів гривень.

Як повідомили у песслужбі Київської міської прокуратури, у червні Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд уклада угоду з підрядником щодо закупівлі піску для облаштування земляного полотна на ділянці від дамби Русанівських садів до бульвару Перова. 

Виконувач обов’язків директора комунального підприємства підписав акти щодо приймання виконаних будівельних робіт із завищеною ціною на будівельний матеріал. Згідно з матеріалами слідства, завищення вартості піску становить близько 6,5 мільйонів гривень.

До слова, у квітні цього року попереднього керівника КП відсторонили від виконання обов’язків через мільйонні збитки столичному бюджету під час будівництва цього ж мосту.

Наразі на всіх фігурантів справи накладено арешти.

Нагадаємо, у Києві витратять понад 1 мільярд гривень на підготовку до опалювального сезону. Ці кошти підуть на ремонт обладнання теплоджерел та придбання пересувних котелень. 

No votes yet.
Please wait...