У Києві готуються до знесення Арки свободи українського народу

Арка, відома історично як Арка дружби народів, тепер не є пам’яткою, яка стоїть на обліку, і тому може бути демонтована.

Арка дружби народів – тепер не об’єкт культурної спадщини, повідомив виконувач обов’язків Міністра у Міністерстві культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Монумент на відзначення возз’єднання України з Росією тепер не підлягає внесенню до Державного реєстру нерухомих пам’яток України.

Цим рішенням монумент втратив статус пам’ятки історії і може бути демонтований – прямо натякнув міністр, поставивши посилання на КМДА у своєму записі на Фейсбуці.

Карандєєв вважає, що “у суспільній свідомості киян монумент ототожнюється з радянським режимом, не випадково жителі столиці називають його “ярмом”. Позбавляючись монументального “ярма”, ми звільняємося від залишків радянської диктатури та російського імперського впливу”.

Нагадаємо, нещодавно Український інститут національної пам’яті дійшов висновку, що Арка дружби народів у Києві – це символ імперської політики Росії, тому його потрібно демонтувати.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...