У Києві квартирами ходять шахраї під виглядом працівників “Київгазу”: як не стати жертвою обману

Фальшиві співробітники компанії “Київгаз” намагаються зібрати з довірливих мешканців Києва гроші за послуги, які ніколи не нададуть, або продати якесь обладнання.

Інформація про шахраїв спочатку з’явилася у столичних телеграм-каналах, а вже потім про це попередили в офіційному блозі “Київгазу”. Суть обману така. Деякі особи дзвонять у квартири і кажуть, що проводять “планову перевірку витоку газового обладнання”. Потім вони відразу намагаються отримати з мешканців гроші за роботу, яку робити не збираються.

Без попередження з “Київгазу” до мешканців може прийти лише контролер чи працівник аварійної служби. При цьому, якщо проводяться якісь планові роботи, про них заздалегідь повідомляють.

З січня проводяться роботи з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирних будинків на умовах типового договору. Про всі такі роботи, які планують проводити, повідомляють в оголошеннях на під’їзді.

Також інформація про роботи в багатоповерхівках з графіками робіт є на сайті https://kyivgaz.ua/to-vbsg.

Кожен співробітник “Київгазу” одягнений у форму з логотипом “Київгазу”, у них мають бути посвідчення із зазначеними ПІБ та посадою. Якщо хтось ходить по квартирах та пропонує якісь платні послуги, або пропонують купити та/або встановити газові прилади – це шахраї.

Нагадаємо також, що на Київщині шахраї звертаються від імені посадових осіб і просять грошей у підприємців.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...